Skip to content
 • English
 • Eesti
 • German
 • Russian
0.000
Your cart is empty. Go to Shop
 • English
 • Eesti
 • German
 • Russian
Menu

Pressimine, stantsimine

trepid

Pressimine ja stantsimine on meetodid millega saab kuumutamata anda leht või ribaterasele soovitud vormi või mõõdu.

Stantsimine on üks kiireimaid meetodeid suure hulga komponentide tootmiseks. Suurim kulu on vormi valmistamine, peale seda sõltub juba ühiku hind detailide kogusest.

Saame pakkuda teenust ZOPF T 500 Multi horisontaalse pressiga ja universaalsee rauatöömasinaga MX700 NARGESA.

Horisontaalpress ZOPF T 500 Multi on digitaalse juhtimisega, mis annab väga täpse tulemuse detailide valmistamisel. 

Torude / torude painutamine

Pressil on lisana torude painutamise rakis. Kuigi see ei asenda spetsiaalset  torupainutusmasinat , võib selle sooritus olla eeskujulik, kui teil on aeg-ajalt vajadus torude painutamiseks.

Lattide- torude sirgendamine

On palju juhtumeid, kus materjali sirgendamiseks võib vaja minna masinat. Kui löök ja tagasikäik on õigesti seatud, saab parandada materjali paindumist ja taastada selle kasutuskõlblikku seisukorda. Seda saab teha standardsete tööriistavalikutega või kui see on regulaarne, võib kasutada eraldi lati sirgendamise tööriista.

Painutamine horisontaalse painutuspressiga

Horisontaalpressi  esmane ja peamine kasutusala klambrite ja varraste painutamine. Koos erinevate tööriistadega, on võimalik saavutada palju erinevaid nurki ja volte. Optimaalne täpsus ja korratavus on saavutatavad muutuvate ja programmeeritavate käigupiirangute abil. Käigupiir ja tagastuspiir võimaldavad korduvate tööde tõhusat töötlemist. See tähendab, et iga painutus on korratav, ideaalne osade kiireks valmistamiseks. Erineva ristlõikega terasest aia varbade või välimööbli detailide pressimiseks asendamatu  tööriist. Ka üsna suure ristlõikega materjal ei vaja eelnevat kuumutamist, et anda sellele väikese raadiusega murdekoht.

Lisaks seadeldis spiraalide keeramiseks.
 1. Võimsus 50 tonni
 2. Tööpindade kõrgus 350mm
 3. painutusvõime lame materjal max. 300x15mm, ümar toru 76x4mm

MX700 NARGESAt iseloomustab selle mitmekülgsus, sellega saab teha mitmeid tööfunktsioone, näiteks stantsimine metall lehtedest, lattrauast, torust, vinkelrauast, U-profiilist, T-profiilist, UPN, IPN… Painutamine, lõikamine, inkrusteerimine, mulgustamine,… seda saab kohandada mis tahes tööriistadeks.

Olemas spetsiaalsed tööriistad vinkelraua töötlemiseks, rakised lattrauale erineva kuju ja suurusega aukude stantsimiseks, materjali tükeldamise ja painutamise rakised. Rakised toru otste töötlemiseks ja palju teisi võimalusi.

Võimsus 70 tonni.

 

Küsi pakkumist

   

  thorman