Skip to content
0.000
Your cart is empty. Go to Shop
Menu

Sepatööd

Põhiliselt tegeleme sepatöödega. Kogu ettevõtmine on alguse saanud Thormani Sepikojast. Algselt müüsime vaid omi tooteid ja tegime tellimustöid. Nüüd oleme kaasanud ka teisi eesti käsitöölisi ja neid lisandub veelgi. Kõik siin lehel müügis olevad tooted on valmistatud Eestis!
Endiselt võtame vastu tellimusi sepatöödele. Sobivad nii väiksemad, kui suuremad projektid. Siinkohal suurematest projektidest, kus sisustuse oleme koos sõbrast puusepaga teinud: Holde Hansa, Beer Garden, Kochi Aidad .Sepiseid on meilt oma sisustusse tellinud veel mitmed teised eraisikud ja restoranid . Ilmselt leidub neid mujalgi ja need tunneb ära märgi järgi, milleks on olnud juba üle 20 aasta kaks ristatud kirvest.
Suved on sisustatud festivalide ja välimüükidega. Siin lehel püüame kajastada ka nendel toimuvat. Sündmusi, kus käime on nii Saksamaal, kui kõikjal Skandinaavias ja Soomes. Nendel üritustel pakume põhiliselt enda valmistatud sepatööd Thormani nime all ja kus võimalik, teeme ka õpitubasid ning demonstreerime sepatöö põhilisi võtteid.
Õpitubasid ja muid üritusi korraldame ka oma sepikojas, mis asub Pärnu külje all. Kohapeal asub ka väike butiik, kus väljas enamik e-poes müügis olevatest sepatöödest. Olete alati oodatud.

Showing all 10 results