Aiad, Väravad, Piirded

aiad, väravad, piirded

Väravad

Metallraamil puitväravad. Metalltorust raam, millele kinnitatud puidust aialipid. Raam tsingitud ja värvitud.

Sepisväravad. Atraktiivsed  käsitööna valmistatud väravad. Keevisliited on peidetud klambritega. Detailid kinnitatud lattide vahele needitult.

Lihtsad metallväravad. Metallvardad keevitatud kas nelikanttoru külge või lattide vahele. Soovi korral võib veidi sepiselementidega huvitavamaks teha.

Väravapostid peavad olema kinnitatud korralikult. Laiade auto väravate puhul tekkib jõuõlg, mis annab väravapostile korraliku koormuse. Et väravad paigast ära ei vajuks, pakuksime väravatele täisraami. Postid on omavahel maa-alla jääva konstruktsiooniga jäigalt ühendatud. Selline lahendus ei lase külma ja soojaga tekkival pinnase kerkimisel poste paigast liigutada.

Olenevalt pinnasest võib võtta ka vaid postid ja need betoneerida maasse. Või kui on olemas aial korralik vundament- postid ankrutega vundamendi peale kruvida.

Aiad

Aedadest pakume ka sepistatud aedu ja lihtsamaid keevisaedu. Esialgu võib tunduda liigse väljaminekuna, kui aiapaneelid lasta tsinkida.. Hiljem võib see tähendada aga korraliku kokkuhoidu. Sepisaiad needitakse kokku ja lattide ning nende vahele jääva metalli kokkupuudesse jääb pind, mida värviga katta ei saa. Sinna sattuv niiskus võib tekitada rooste ja see hakkab värvi vaikselt altpoolt lahti kangutama. Tsingitud pind tekitab värvi alla roostekindla kihi ja värv püsib sellel kahjustamata 10 ja enam aastat.

Piirded

Piirdeid valmistame rõdudele, treppidele. Aknatrellid, prantsuserõdud… sepis ja keevistöötna, kuidas kliendil soov on.

Aedade, väravate ja piirete Galerii

Aiad, väravad, piirded
thorman

Küsi pakkumist