Skip to content
Menu

Aiad, Väravad, Piirded

aiad, väravad, piirded
Väravad

Metallraamil puitväravad. Metalltorust raam, millele kinnitatud puidust aialipid. Raam tsingitud ja värvitud.

Sepisväravad. Atraktiivsed  käsitööna valmistatud väravad. Keevisliited on peidetud klambritega. Detailid kinnitatud lattide vahele needitult.

Lihtsad metallväravad. Metallvardad keevitatud kas nelikanttoru külge või lattide vahele. Soovi korral võib veidi sepiselementidega huvitavamaks teha.

Väravapostid peavad olema kinnitatud korralikult. Laiade auto väravate puhul tekkib jõuõlg, mis annab väravapostile korraliku koormuse. Et väravad paigast ära ei vajuks, pakuksime väravatele täisraami. Postid on omavahel maa-alla jääva konstruktsiooniga jäigalt ühendatud. Selline lahendus ei lase külma ja soojaga tekkival pinnase kerkimisel poste paigast liigutada.

Olenevalt pinnasest võib võtta ka vaid postid ja need betoneerida maasse. Või kui on olemas aial korralik vundament- postid ankrutega vundamendi peale kruvida.

Sepisdetailid piiretele, väravatele

Sepisdetailid piiretele, väravatele

Meie ettevõtte veebipost  leiate  kvaliteetseid materjale eksklusiivsete toodete loomiseks oma kätega. Sepis-elementide tootmiseks kasutatakse tõestatud tehnoloogiaid ja kvaliteetseid materjale, mida on lihtne keevitada ja mis taluvad ilmastiku  mõju. Peaaegu kõik pakutavad sepistatud elemendid on valmistatud terasest.

Pakume teile erinevaid sepistatud detaile aedade ja väravate valmistamiseks. Need tooted võimaldavad lahendada kunstilisi ja loomingulisi probleeme sepistatud toodete valmistamisel nii ehitusorganisatsioonidele kui ka üksikisikutele. Meie sortiment sisaldab:

  • Valatud postide ja varbade otsad;
  • rosetid, S- ja C- ornamendid
  • lilled ja lehed, geomeetrilised kujundid;
  • Kuulid ja poolkerad
  • Ornamentidega ja ornamentideta varvad aedadele

Helistage või saatke e-mail, et saaksime teid aidata parima võimaliku lahenduse leidmisel

Valik tooteid on väljas meie e-poes.

Aedade, väravate ja piirete Galerii

Aiad, väravad, piirded

Küsi pakkumist

     

    thorman