Skip to content
 • English
 • Eesti
 • German
 • Russian
0.000
Your cart is empty. Go to Shop
 • English
 • Eesti
 • German
 • Russian
Menu

Aiad, Väravad, Piirded

aiad, väravad, piirded
Väravad

Väravad on olulised struktuurid, mis tagavad ohutuse ja privaatsuse ning samal ajal lisavad visuaalset huvi igale kinnistule. Värava valmistamine võib tunduda keeruline ja aeganõudev protsess, kuid kui järgite mõningaid olulisi samme, võite valmistada funktsionaalse ja esteetilise värava oma kinnistule.

Esimene samm on mõõtmiste tegemine. Kuna värav peab täpselt sobima, on väga oluline mõõta nii laiust kui ka kõrgust. Kui teil on olemas vana värav, siis see võib olla abiks uue värava mõõtmisel.

Järgmine samm on otsustada, millist tüüpi materjalidest te väravat soovite valmistada. Väravate valmistamiseks kasutatakse tavaliselt puitu, metalli või PVC materjali. Igal materjalil on oma eelised ja puudused. Puit on populaarne valik, sest see on kergesti töödeldav ja loob sooja ja traditsioonilise väljanägemise. Metallväravad on vastupidavad ja tagavad parema turvalisuse, kuid need võivad olla kallimad. PVC materjal on madala hooldusvajadusega, kuid võib olla vähem vastupidav kui puit või metall.

Kui olete materjalid välja valinud, peate otsustama, millist tüüpi disaini soovite. Väravate disain võib olla lihtne ja klassikaline või kaasaegne ja julge. Kui olete otsustanud disaini, saate alustada värava valmistamise protsessi.

Kui valmistate puidust väravat, peate alustama sobiva puidumaterjali valimisega. Kvaliteetne puit tagab vastupidavuse ja kauakestvuse. Kui teil pole tööriistu ega kogemusi puidutöötlusega, võiksite kaaluda professionaalse abi otsimist. Puidust värava valmistamise protsess hõlmab puitmaterjali lõikamist, lihvimist, värvimist ja paigaldamist.

Metallväravate valmistamine nõuab spetsiaalseid metallitööriistu, sealhulgas keevitusmasinat, painutusseadet ja metalllõikurit. Metallvärava valmistamisel on oluline valida õige tüüpi metall. Roostevaba teras, alumiinium ja teras on populaarsed valikud, kuid need võivad olla kallimad kui teised materjalid. Metallvärava valmistamise protsess hõlmab metallmaterjali lõikamist, keevitamist, poleerimist ja paigaldamist.

Metallraamil puitväravad. Metalltorust raam, millele kinnitatud puidust aialipid. Raam tsingitud ja värvitud.

Sepisväravad. Atraktiivsed  käsitööna valmistatud väravad. Keevisliited on peidetud klambritega. Detailid kinnitatud lattide vahele needitult.

Lihtsad metallväravad. Metallvardad keevitatud kas nelikanttoru külge või lattide vahele. Soovi korral võib veidi sepiselementidega huvitavamaks teha.

Väravapostid peavad olema kinnitatud korralikult. Laiade auto väravate puhul tekkib jõuõlg, mis annab väravapostile korraliku koormuse. Et väravad paigast ära ei vajuks, pakuksime väravatele täisraami. Postid on omavahel maa-alla jääva konstruktsiooniga jäigalt ühendatud. Selline lahendus ei lase külma ja soojaga tekkival pinnase kerkimisel poste paigast liigutada.

Olenevalt pinnasest võib võtta ka vaid postid ja need betoneerida maasse. Või kui on olemas aial korralik vundament- postid ankrutega vundamendi peale kruvida.

Sepisdetailid piiretele, väravatele

Sepisdetailid piiretele, väravatele

Meie ettevõtte veebipost  leiate  kvaliteetseid materjale eksklusiivsete toodete loomiseks oma kätega. Sepis-elementide tootmiseks kasutatakse tõestatud tehnoloogiaid ja kvaliteetseid materjale, mida on lihtne keevitada ja mis taluvad ilmastiku  mõju. Peaaegu kõik pakutavad sepistatud elemendid on valmistatud terasest.

Pakume teile erinevaid sepistatud detaile aedade ja väravate valmistamiseks. Need tooted võimaldavad lahendada kunstilisi ja loomingulisi probleeme sepistatud toodete valmistamisel nii ehitusorganisatsioonidele kui ka üksikisikutele. Meie sortiment sisaldab:

 • Valatud postide ja varbade otsad;
 • rosetid, S- ja C- ornamendid
 • lilled ja lehed, geomeetrilised kujundid;
 • Kuulid ja poolkerad
 • Ornamentidega ja ornamentideta varvad aedadele

Helistage või saatke e-mail, et saaksime teid aidata parima võimaliku lahenduse leidmisel

Valik tooteid on väljas meie e-poes.

Aedade, väravate ja piirete Galerii

Aiad, väravad, piirded

Küsi pakkumist

   

  thorman