Skip to content
Menu

Varikatused

trepid

Kvaliteetne ja nägus sepistatud raamiga varikatus on ehteks iga maja fassaadile. Samuti kaitseb metallist varjualune välisust ja treppi sademete eest.

Varikatused metallist, klaasist või ka sepatööna valminud varikatused

Materjalid

Valmistame erinevaid varikatuseid ja varjualuseid vastavalt kliendi soovile. Katteks kasutame Ruukki katuseplekki kui ka klaasi ja plastikut.

Raamid ja kandvad konstruktsioonid valmistame vastavalt katuse otstarbele kas metalltorudest või käsitööna sepistatult.

Metallist varikatused

Metallist varikatused

Kindla varikatuse eesmärk on kaitsta teie hoone sissepääsu otsene vihma ja lume eest. Lisaks võivad varikatused olla ka päikesevarjuks akende kohal, et takistada otsese päikesevalguse sattumist teie eluruumidesse.

Varikatuste kasutamine peaks pakkuma soovitud funktsionaalsust, pakkudes samal ajal teie hoonele atraktiivset arhitektuurilist elementi. 

Valmistame tsingitud ja värvitud metallist kandekonstruktsiooniga varikatuseid. Katteks katuseplekk . Kasutada võib ka vask-plekki, kuid arvestada tuleks, et sellisel juhul hinnale tuleb oluline lisa.

Kujundage varikatus: enne kui midagi alustate, peate otsustama, millist ukse varikatust soovite. Suuruse ja kuju osas on teil palju valikuid. Ümardatud telkide varikatus, viilkatusega varikatused, veerand ümmargused varikatused või traditsioonilised kuuride varikatused näevad suurepärased uste kohal. Varikatuse välimus on subjektiivne otsus, mis vastab täielikult teie kodu stiilile ja maitsele. Samuti peate valima metalli ja võib-olla ka värvi. 

Varikatused Galerii

Varikatused Pärnu Riia 50
Varikatus Pärnu Kalamehe 10
Varikatus Green Villa
Varikatus sepis
Vaskplekiga Varikatus Paides
Metallist varikatuste valmistamine
Kopli Liinidele varikatuste valmistamine

Küsi pakkumist

     

    thorman