Varikatused

trepid

Kvaliteetne ja nägus sepistatud raamiga varikatus on ehteks iga maja fassaadile. Samuti kaitseb metallist varjualune välisust ja treppi sademete eest.

*Materjalid

Valmistame erinevaid varikatuseid ja varjualuseid vastavalt kliendi soovile. Katteks kasutame Ruukki katuseplekki kui ka klaasi ja plastikut.

Raamid ja kandvad konstruktsioonid valmistame vastavalt katuse otstarbele kas metalltorudest või käsitööna sepistatult.

*Valmistamine

Oleme valmistanud nii varikatuseid kui teisi tooteid metallist nii sise-, kui väli tingimustesse üle 20 aasta. Teinud koostööd restauraatorite, projekteerijatega, disaineritega paljude erinevate projektide juures. Oma kogemustele tuginedes saame olla üsna kindlad, et valmistame Teile just sellise toote, millega kindlasti rahule jääte.

Plekk katte paigalduse tellime teenusena oma ala professionaalilt, kes on samuti seda tööd teinud aastakümneid nii Eestis, Norras, kui mujalgi.  Seega võib kindel olla, et varjualuse, mida hiljem oma seinal näete on valmistatud kvaliteetselt.

*Viimistlus

Soovitav oleks silmas pidada, et varikatus on mõeldud vihma ja lume eest teid kaitsma, seega võiks ta ka ise olla võimalikult ilmastikukindel. Ainult värv ei pruugi aga tagada pikaajaliselt hooldevaba varjualust. Säästate end hilisematest kulutustest, kui juba tellides lasete raami ka tsinkida. Tsingitud raamil püsib värv aastaid rikkumatult , olgu see siis pulbervärvitud või püstoliga .

*Tellimne

Oleme valmistanud mõningad varikatused lattu. Need leiate TOOTED MÜÜGIKS varikatuste alt. Kui sobivat hetkel ei leidnud, võtke julgelt ühendust- leiame lahenduse.

Varikatused Galerii

Varikatused Pärnu Riia 50
Varikatus Pärnu Kalamehe 10
Varikatus Green Villa
Varikatus sepis
Vaskplekiga Varikatus Paides
thorman

Küsi pakkumist