Skip to content
 • English
 • Eesti
 • German
 • Russian
0.000
Your cart is empty. Go to Shop
 • English
 • Eesti
 • German
 • Russian
Menu

Keevitustööd

keevitusteenus

TIG ja MIG seadmetega keevitustööd. 

MIG keevituseks kasutame Fronius TransSteel 3000c PULSE G Multiprozess  ja Powertec 355C Pro, Lincoln Electric keevitusseadmeid. Võimalik keevitada terast ja roostevaba.

Töökoja suurus seab ette teatud piirangud valmistatavate konstruktsioonide suurustele. Suurematest töödest on valminud Sadala rahvamaja varikatused ja kaubatrepp koos varjualusega. Koostöös Trepionu OÜ ga  treppide kandvad metalltalad jne…. Väiksematest töödest metallist lauajalad ja välimööbli metallraamid.

TIG Everlast 250 AC/DC alumiiniumi keevitamiseks.

Samuti olemas seadmed vasega jootmiseks. Väiksemaid keevitustöid teeme ootetööna.

Keevitustööde hind

Traatkeevituse hind 35.- /h +km

Keevitamine on oluline osa metallitööst ja see hõlmab mitmesuguseid erinevaid keevitustöid, mis kasutavad erinevaid keevitusmeetodeid ja -materjale. Siin on mõned levinumad keevitustööd ja nende omadused:

MIG keevitustööd

MIG keevitamine on üks levinumaid keevitustehnikaid, mis kasutab inertgaasi, et kaitsta keevitatavat materjali oksüdatsiooni eest. MIG keevitamine on kiire ja tõhus meetod, mis sobib hästi õhukeste metallide, nagu alumiiniumi ja roostevaba terase keevitamiseks.

TIG keevitustööd

 TIG keevitus kasutab sarnaselt MIG keevitusele inertgaasi, kuid see meetod kasutab tungstenist elektroodi, et saavutada kõrgem temperatuur ja täpsem kontroll keevitamisel. TIG keevitamine sobib hästi roostevaba terase, vask ja pronksi keevitamiseks.

Elektroodkeevitus

 Elektroodkeevitus on vanim ja lihtsaim keevitusmeetod, kus kasutatakse elektroodi, mis annab keevitatavale metallile voolu läbi keevitusmasina. Selle meetodi eeliseks on see, et see sobib hästi väga paksude metallide keevitamiseks.

Lisaks keevitustööde erinevatele meetoditele on oluline kaaluda ka keevitatavate materjalide erinevaid omadusi ja nende sobivust erinevatele rakendustele. Näiteks sobib alumiinium väga hästi keevitamiseks, kuid selle tugevus võib olla väiksem kui terasel. Seetõttu on oluline valida õige materjal ja keevitusmeetod vastavalt projekti vajadustele.

 

 

Küsi pakkumist

   

  thorman