Skip to content
  • English
  • Eesti
  • German
  • Russian
0.000
Your cart is empty. Go to Shop
  • English
  • Eesti
  • German
  • Russian
Menu

Kingitused, meened, suveniirid

No Products Found

Sepistatud kingitused, suveniirid, meened. Käsitööna sepistatud veiniavaja, õnnetoov hobuseraud alusel või ilma. Meilt võib osta kingituseks käsitööna sepistatud hobuseraua või ka juba kasutuses olnud ja puhastatud hobuseraua suveniiriks. Firma-kingiks sobivad laser-graveeringuga puidust alustel meened. Sepa poolt valmistatud meene, millele on lisatud firma nimi ja sümboolika, on ainulaadne kingitus oma töötajatele, kuna ka iga toode on pisut erinev ja eriline. Sõbrale,- kallimale nimeline kingitus mingiks tähtsaks sündmuseks või tähtpäevaks. Või ka kaugele sugulasele külla sõites kodumaalt käsitööna valmistatud suveniir kaasa võtta, mis on valmistatud spetsiaalselt tema nimelisena. Kui soovite leida poodi, mille valikus oleksid Sepistatud Kingitused, Suveniirid, Meened – siis Thormani sepikoda on just õige valik.

Lasergraveerimine

Meie töökojas on kasutada lasergraveeria võimsusega 130w ja tööalaga 1300×900 mm. Saame toota ka suuremaid seeriaid firma logodega kingitusi ja meeneid. Puitu ja metalli kokku sobitades saab luua loetamatul hulgal kauneid kingitusi, mida saab teie ettevõte oma äripartnerile tänutäheks kinkida. Masin võimaldab teha täpseid ja detailseid graveeringuid erinevatele materjalidele nagu klaas, puit, metall ja kivi.

Lasergraveeritud kingitused sobivad ideaalselt kingitusteks erinevateks puhkudeks, nagu sünnipäevad, pulmad, aastapäevad, diplomi või tunnistuse saamise puhul ning ka jõulude ja aastavahetuse kingitusteks. Nad on ka suurepärane võimalus ettevõtetele, kes soovivad kinkida oma töötajatele ja klientidele midagi erilist ja unikaalset.

Klaasist kingitused on ühed populaarseimad lasergraveerimisega kingitused. Nendeks võivad olla veiniklaasid, õlleklaasid, šampanjaklaasid ja muud klaasist esemed. Klaasi pind on suurepärane alus, et luua kauneid graveeringuid, olgu see siis tekst või pilt. Graveerimise tulemusena saab klaasi muuta ainulaadseks ja eriliseks kingituseks.

Puidust kingitused on teine ​​populaarne valik. Puit on väga kena materjal, mis sobib suurepäraselt graveerimiseks. See võib olla midagi sellist nagu rinnamärk, plaat või riiul. Graveeringuga puidust kingitus on midagi, mis võib kesta kaua aega ja meenutada erilist sündmust või hetke.

Metallist kingitused on ka suurepärane valik. Need võivad olla kaelakeed, käevõrud, võtmehoidjad ja muud metallist esemed. Metallile graveerimine on suurepärane valik, kuna see võimaldab teil luua säravaid ja vastupidavaid graveeringuid.

Kivi kingitused on väga vastupidavad ja sobivad suurepäraselt välitingimustesse. Need võivad olla midagi sellist nagu kiviplaat või kivist rinnamärk. Kivi graveerimise tulemusena saab sellest unikaalne ja isikupärane kingitus.

Kokkuvõttes on lasergraveeringuga kingitused ja meened suurepärane võimalus väljendada oma armastust ja tähelepanu lähedastele ja sõpradele. Nad on unikaalsed, isikupärased ja sobivad ideaalselt erinevateks puhkudeks ja tähtsündmusteks.