Skip to content
  • Eesti
0.000
Your cart is empty. Go to Shop
  • Eesti
Menu

 

Treppide valmistamine

trepid

Treppide valmistamine nii sise, kui välistingimustesse on oü Thorman üks põhilisi tegevusi. Meie tooted on tuntud oma kvaliteedi ja vastupidavuse poolest ning leiavad laialdast kasutust eramutes, kortermajades ja mitmesugustes muudes ehitusprojektides.

Võimalik tellida ka vaid metallist kandev konstruktsioon trepile. Astmed saab ka ise valmistada, kui oskusi ja võimalusi. Samas pakume ka terviklahendusi ja trepp pannakse Teil üles ühe päevaga, seda tööd tundvate meeste poolt.

Meie treppide peamiseks konstruktsioonimaterjaliks on metall, mis tagab nende tugevuse ja vastupidavuse aastateks. Lisaks sellele on meil lai valik erinevaid disainivõimalusi, mis võimaldavad teil valida trepi, mis sobib ideaalselt teie ruumi ja stiiliga. Pakume nii ühe talaga, kahe talaga kui ka küljeltkinnitusega treppe, mis vastavad erinevatele vajadustele ja eelistustele.

Lisaks treppide valmistamisele ehitame ka kvaliteetseid trepipiirdeid, mis mitte ainult ei lisandu teie trepi välimusele, vaid tagavad ka ohutuse. Meie trepipiirded on saadaval erinevatest materjalidest, sealhulgas puidust, klaasist ja metallist, võimaldades teil valida sobiva stiili ja materjali vastavalt oma eelistustele.

Trepiastmed on oluline osa iga trepi konstruktsioonist, ja meie valikus on mitmeid võimalusi. Trepiaastmed on saadaval peamiselt puidust ja metallist, kuid välitingimustesse mõeldud treppide jaoks pakume ka kivist trepiastmeid, mis on vastupidavad ilmastikutingimustele ja kulumisele.

Treppide valmistamine on valdkond, kus me hindame kliendi individuaalseid soove ja eelistusi, seega on tellijal võimalus valida treppide ja trepipiirete värvitoonid vastavalt RAL kataloogist või RR värvikaartidelt. See võimaldab teil luua trepi, mis sobib täpselt teie interjööri või välisilme värvilahendusega.

*Treppide Valmistamine

Põhiliselt valmistame metalltaladega treppe, nii tuppa, kui välitingimustesse. Võimalik tellida vaid metallist tala astmete alustega, kui ka terviklahendused.

Piirded vastavalt kliendi soovile.

*Materjalid

Piireteks pakume sepist, klaasi, puitu.. ja muid võimalusi. Ka astmete osas on võimalusi erinevaid. Puiduna tamm, saar, kask on astmeteks vastupidavad materjalid. Nii sise-, kui välis- tingimustesse sobib betoon, metall astmetena kasutamiseks.

*Viimistlus

Võimalusi metalltalaga trepi viimistlemiseks on erinevaid. Kõik sõltub otstarbest ja keskkonnast, kuhu trepp hiljem peab sobituma.

Välitingimustesse ehitatava trepi metallosad peaks kindlasti tsinkima. Tihti sobibki selline trepp oma ülesannet täitma siis sellisel kujul. Vajadusel võib muidugi ka värvida lisaks.

 

Galerii

Trepp
metalltrepp
Kaasaegne trepikoda
Metalltrepp
Metalltalal trepp
Kesktalal U-Trepp
Metallist kesktalal L-Trepp
Valgustatud astmetega trepp Saaremaale
Treppide valmistamine
Metalltalal trepp Audrusse
Metallist piirdega trepp Vanamõisa
Metalltrepp klaasist piiretega
Metalltrepp Lõvi-külla
Välitreppide valmistamine
Kaldtee ratastoolile (invatee) valmistamine
Ühe-poolse klaaspiirdega trepp Raplasse
Metalltalal trepp Sindis
Trepp Riisiperes
Trepp kontor-soojakusse Rootsi
Klaaspiiretega trepp Raplamaal
Metalltalal trepp Muugal
Kesktalal trepp Valgamaal
Trepp Tõstamaal
Välitrepi ehitus Valgeranda
Tammest platvormiga metalltalal L-trepp Audrusse
Vanutatud astmetega kesktalal trepp palkmajas
Lasergraveeringuga pöögist astmed.

Küsi pakkumist

     

    thorman