Skip to content
  • Eesti
0.000
Your cart is empty. Go to Shop
  • Eesti
Menu

 

Trepid sise ja välistingimustesse

trepid

*Valmistamine

Põhiliselt valmistame metalltaladega treppe, nii tuppa, kui välitingimustesse. Võimalik tellida vaid metallist tala astmete alustega, kui ka terviklahendused. Teeme koostööd mitmete puittreppe valmistava ettevõttega, kel kogemusi samuti üle 20 aasta. Kindlasti leiame teile sobiva lahenduse.

Piirded vastavalt kliendi soovile.

*Materjalid

Piireteks pakume sepist, klaasi, puitu.. ja muid võimalusi. Ka astmete osas on võimalusi erinevaid. Puiduna tamm, saar, kask on astmeteks vastupidavad materjalid. Nii sise-, kui välis- tingimustesse sobib betoon, metall astmetena kasutamiseks. Metalltalal trepil eeliseks on see, et annab kombineerida erinevaid materjale ja trepi üldmulje on võimalik vastavalt interjöörile jätta kas hästi õhuline või ka massiivne.

*Viimistlus

Võimalusi metalltalaga trepi viimistlemiseks on erinevaid. Kõik sõltub otstarbest ja keskkonnast, kuhu trepp hiljem peab sobituma.

Välitingimustesse ehitatava trepi metallosad peaks kindlasti tsinkima. Tihti sobibki selline trepp oma ülesannet täitma siis sellisel kujul. Vajadusel võib muidugi ka värvida lisaks.

Sise-tingimustesse ehitatava trepi metallosa tsingiga katta pole vaja. Piiramatult erinevaid värvivõimalusi annab pulbervärv. See tagab ka piisava kaitse. Lisaks värvile oleme pakkunud veel mõningaid alternatiive viimistlusele. Olenevalt disainist ja teostusest võib tala ka lakkida. Tulemuseks on naturaalne metalne pind. Huvitava ja robustse välimuse annab veel, kui tala töödelda nii, et see ühtlase oksiidi (rooste) kihiga kattub ja siis spetsiaalse lakiga katta- vanandatud tammepuust astmetega annab see väga kauni terviku… Võimalusi on.

Galerii

Trepp
Kaasaegne trepikoda
Metalltrepp
Metalltalal trepp
U-trepp
Treppide valmistamine
Metalltalal trepp Audrusse
Metalltrepp klaasist piiretega
Metalltrepp Lõvi-külla
Sadala kultuurimajale välitrepi valmistamine varjualusega

Küsi pakkumist

     

    thorman